May 26, 2024, Sunday, 146

Z Ptaki

Wersja Tramal (dyskusja | edycje) z dnia 21:20, 4 gru 2012

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

FOTOKRONIKA - czyli okiem obiektywu przyrodnika amatoraOgłaszam, że z dniem 04.12.2012 Fotokronika zostaje zamknięta do odwołania. Będzie ona w dalszym ciągu dostępna, jednakże nie będzie uzupełniana.


Powodem decyzji jest brak czasu. Jak widać ostatnie zdjęcia były dodawane już dość dawno. W miejsce fotokroniki uruchamiam bloga ptasich ogrodów . Rozwiązanie to pozwoli użytkownikowi zabrać głos w postaci komentarza czego nie można było zrobić dotychczas. Tematyka bloga będzie różna. Przede wszystkim dotyczyć będzie ptaków tj.: budek, karmników oraz ogrodów, ale także znajdą się różne ciekawostki z życia otaczającej nas przyrody. Zamierzam także umieszczać tematy budzące pewne kontrowersje po to by zwrócić Państwa uwagę na to jak bardzo skomplikowany bywa świat ptaków i ochrony przyrody w Polsce.

Odłożenie na bok czasochłonnej Fotokroniki pozwoli także powiększyć listę tematów na samym portalu. Wbrew pozorom pisanie artykułów i obróbka zdjęć także zabiera czas wolny, którego nie mam za wiele.

JTPDotychczas fotografie udostępnili: Aleksandra Różańska, Barbara Różańska, Sabina Sobierajska-Prus, Marlena Śmigielska, Jakub Typiak, Józef Sobecki, Zbigniew Typiak, Małgorzata Lubas, Iwona Majcher, Agata S. Rożniał, Cezary Ziółkowski, Henryka Moś.


Zdjęcia Archiwalne

styczeń-kwiecień 2011

wrzesień-grudzień 2010

czerwiec-sierpień 2010

styczeń-maj 2010Kwiecień 2011