April 18, 2021, Sunday, 107

Z Ptaki

(Różnice między wersjami)
 
Linia 5: Linia 5:
  
  
[[File:awibaza.jpg|left|400px|link=http://www.kuling.org.pl]]'''AwiBaza''' jest opartą na internecie przestrzenną bazą danych o ptakach, która umożliwia użytkownikom z całego świata wprowadzanie i wyszukiwanie danych o ptakach Polski. '''Tego nie można nie znać !'''
+
[[File:awibaza.jpg|left|400px|link=http://www.worldbirds.org/v3/poland.php]]'''AwiBaza''' jest opartą na internecie przestrzenną bazą danych o ptakach, która umożliwia użytkownikom z całego świata wprowadzanie i wyszukiwanie danych o ptakach Polski. '''Tego nie można nie znać !'''
  
  

Aktualna wersja na dzień 22:25, 15 lut 2011

Linki do ciekawych i przydatnych stron o tematyce ptasiej
Awibaza.jpg
AwiBaza jest opartą na internecie przestrzenną bazą danych o ptakach, która umożliwia użytkownikom z całego świata wprowadzanie i wyszukiwanie danych o ptakach Polski. Tego nie można nie znać !

KULING.jpg
GBPW KULING Strona jednej z najaktywniejszych organizacji badających i chroniących ptaki w Polsce - mnóstwo informacji na temat tego co się dzieje i ciekawych artykułów.WARTO ZAJRZEĆ !

Stornit.jpg
Strona Stacji Ornitoligicznej Muzeum i Instytutu Zoologii Polskiej Akademii Nauk - To tu należy zgłaszać znalezione ptaki z obrączkami.

Strony o ptakach Polski Ranking stron: ptakiINTERREX.jpg
Strona polskiego producenta rewelacyjnych kolorowych obrączek ornitologicznych uznawanych za jedne z najlepszych na świecie.

KPK.jpg
Obrazki z ptakami: akwarela i akryl.


Animated-mip-468x60.gifCiekawy blog o ptakach parku Skaryszewskiego zdecydowanie polecam.